Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hasta Görüşleri

Z---
Z---

Öğrenci - 28 Şubat 2021, 12:22

Tedavi sürecinde ve devamında göstermiş olduğu ilgiden ve tedaviden inanılmaz memnun kaldım. Uyguladığı tedavi sonucunda çok olumlu geri dönüşler aldım. Sınav dönemimde bir destek aldım. Sınava karşı bir ön yargım ve korkum vardı. Fulya Hanım sayesinde bunu yendim.

M---
M---

- 28 Şubat 2021, 12:18

Fulya Hanım işini severek yapan ve karşısındaki hastaya güven veren bir doktor. Sigarayı bırakmak için gittim. Hastaya yaklaşımı çok çok iyi, profesyonelliğini hastaya karşı gösterebiliyor. Ben 2 seans aldım. İlk seanstan sonra lezzet almamayı yaşadım. Sigara alışkanlığından 1 haftada beni soğuttu. Sonrasında denemek için içmek istedim ama lezzet alamayınca tekrardan sigara içmedim. Sabah kalktığımda sigara içme alışkanlığım vardı. Bunu Fulya Hanım'a söyledim, destek amaçlı bir kez daha gitmemi istedi. Bir kez daha gittim ve sigara alışkanlığım kalmadı.

Ahmet ATEŞ
Ahmet ATEŞ

Nakliyeci - 10 Şubat 2021, 18:45

Hacamat çok şifa ben yaptıralı 2 ay oldu o kadar iyi geldi ki aralıkta tekrar yaptıracağım. Sorunlarımın %90 çözümlendi elhamdülillah. Tavsiye ederim tüm samimiyetimle.

Ceyda GÜNEŞ
Ceyda GÜNEŞ

Memur - 10 Şubat 2021, 18:44

Mükemmel hizmet. Türkiye'de kesinlikle güvenilebilecek tek adres. Mutlaka tavsiye ederim.

Süleyman UĞURLU
Süleyman UĞURLU

Grafiker - 10 Şubat 2021, 18:42

Allah razı olsun temiz ve hijyenik ortam samimi bir şekilde ilgilenen bir kadro mevcut. Gönül rahatlığıyla tedavi olabilirsiniz.

5 kayıttan 1 - 100 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın