Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Alkolü bırakmak için

Alkolü bırakmak için

Alkol sorun ise; Rezonansı denemelisiniz...

Alkolü bırakmak için, kişinin isteğine ve durumun ciddiyetine göre seçilecek farklı rezonans terapi protokolleri, birbirini tamamlayacak şekilde birlikte kullanılır. "Frekans formatlama" olarak tanımlayacağımız protokol genellikle ilk seçilen yol olsa da bazen kişinin ruhsal durumunun iyileştirilebilmesine yönelik seanslarla da başlanabilir.

Rezonans terapileri ne yapıyor... 

Reonans terapilerinde maddelerin kimyasal özellikleri değil, elektriksel (frekans) özellikleri kullanılır. Yani vücuttaki değişim, maddeye özgü olan çok ince elektriksel titreşimler yardımıyla sağlanır. Bağımlılık durumunda yapılan işlem; bağımlılık yapmış olan maddenin (içilen alkol), bu iş için üretilmiş olan cihazın içine konması ve bu maddeden alınan elektriksel titreşim örneğinin vücuttan silinmeye çalışılmasıdır. Yani cihaz içine konan her ne ise, onun üzerinden yapılan bir frekans işlemi söz konusudur.

    

Birkaç gün aralıklarla 3 seans...

Alkolü bırakmak için yapılan uygulamalarda cihazın içine konan madde, kişinin sık içtiği alkol cinsleridir. Alkol bırakma konusunda yapılan seanslar 50 dakika kadar sürer ve ilk modül olarak birkaç gün aralıklarla 3 kez uygulanır. Özellikle alkolizm problemi kronik ise, alkolün beyin ve sinir sistemi üzerinde yarattığı hasarı azaltmak ve ruhsal dengenin tekrar tesisi için farklı protokoller de oluşturabilinir. 

Seanslar neyi sağlar...

Terapiler; kişinin alkol ihtiyacını azaltır ve kişinin, alkolden çok fazla zorlanmadan vazgeçebilmesini sağlar. Bu etki, aynı sigara bırakmada olduğu gibi, ilk seansla birlikte başlar ve birkaç gün sonra yapılan ikinci seansla pekiştirilir. Üçüncü seans ile birlikte artık frekans silme işlemi sonlandırılır, eğer devam edilecekse ruhsal debgeleme protokolü ile devam edilmelidir.

Rezonans terapilerinin alkol bırakma konusundaki etkisi hem alkol üzerinden yapılan frekans silmelerinin hem de protokol içine yerleştirilmiş ruhsal-duygusal durum dengelemeleri ile olur. Alkol problemi her zaman arka plan duygusal travmalarla bağlantılıdır ve rezonans bu alanda da kullanılır. 

Kişi ne hisseder... 

İlk seanstan itibaren kişi, alkol isteğinin azalmış olduğunu net olarak hisseder. Eğer kişi, yapılan seanslardan sonra alkol alırsa; önceden hissettiği keyfi alamadığını, alkolün anlamsızlaştığını fark edecektir. Buna rağmen, terapi başarısı, kişideki bağımlılığın ne ölçüde olduğuna ve kişinin "asıl" olarak neye ihtiyacı olduğuna göre değişir.Tecrübeli bir terapist rezonansı kişinin asıl ihtiyacına göre şekillendirir.