Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Sigarayı Bırakmak için

Sigarayı Bırakmak için

Sigarayı bırakmak için rezonans terapileri...

Bu sitede anlatmakta rezonans terapileri canlının aurasına ya da frekans alanına (bioenerji alanına) etki eden cihazlar yardımı ile uygulanır ve insanın hem bedensel/ruhsal ve psikolojik varlığına çok ince-küçük frekans dokunuşları ile dengeleyici etkilerde bulunmak olarak tanımlanabilir. Bahsi geçen cihazlar detoks/temizlik amaçlı kullanılıyor ise maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanır ve birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkarak işlev görür. Sigarayı bırakmak isteyen kişide yapılacak bir uygulamanın amacı, bağımlılık yapan maddeye karşı, o maddenin frekans örneğini (yani kişinin her zaman içmekte olduğu sigaranın kişi tarafından yarısı içilmiş bir izmarit örneğini) kullanarak bir uyarım yapmak ve bu suretle vücutta enerjetik bir "silkelenme" ve "temizlenme" hali yaratabilmektir. 

Ne yapılır... 

Seans sırasında, içilen sigaradan alınan frekans (sigaradan çevreye yayılan elektromanyetik titreşim), cihaz tarafından elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde vücuda verilir. (Birbirinin tam tersi iki frekans, birbirini yok eder.) Yapılan işlem, vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir. İşlem sırasında sakinleşme-rahatlama dışında bir şey hissedilmez.

Yan etkisi var mı... 

Bu işlem vücudu sigaranın içerdiği maddelerden enerjetik yollarla temizlemek amacını taşır. 40 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan bu yöntemin herhangi bir yan etkisi yoktur.

Rezonans terapilerinin etkisi... 

Seansın sonrasında vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içinde bünye, sigarayı gerçekte olduğu gibi, yani gerçek bir zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına karşı doğal bir şekilde tepki vermektedir. Aslında, bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirmiş olduğu "tolerans" hali ortadan kalkmakta, vücut, sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

Sigara isteği azalır...

Kısaca, seanslar sonrasında sigara isteği, çok net olarak hissedilebilir şekilde azalmakta, sigaranın dumanına karşı vücutta bir tepki oluşmakta ve seansa giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi "vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali" yaşanmaktadır. Etki -nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça- kalıcıdır.

İlk 48 saat, vücudun, yeni enerjetik duruma adaptasyonu için gerekli süredir ve kişinin, sigara isteğine karşı az ya da çok direnmesi gereken zamandır. Bu sırada şiddetli bir sigara isteğinin olması beklenmez ancak, yine de ilk 48 saat en riskli zaman dilimidir. 48 saat bitiminde sigara isteğinin artık sadece bazı zamanlarda ve sadece hafifçe gelmesi beklenir.

Tek seans çoğunlukla yeterli...

Sigara bırakma konusunda yapılan bu uygulamanın tek bir seansı çoğu zaman yeterlidir. İkinci seans hakkı ancak sigara isteğinin devam ettiği ya da ruhsal durumun desteklenmesi gerektiği zamanlarda kullanılır.

Destek seansı ne zaman önerilir... 

48 saat geçtiği halde, sadece zaman zaman da olsa; baş etmekte zorlandığınız bir sigara içme isteği duyuyorsanız, size, destek seansı kesinlikle önerilir. Destek seansında (hangisine daha fazla ihtiyaç duyduğunuzu değerlendirdikten sonra) Qsizi uygun olan rezonans terapi formu kullanılır. Bunun için ücret talep edilmez.

3 ay boyunca ikinci seans hakkı...

Gerektiğini düşünüyorsanız, 3 ay içinde ikinci bir biorezonans seansı isteme hakkına sahipsiniz. Yani 3 ay içinde kullanabileceğiniz yeni bir seans hakkınız cebinizde duruyor. Eğer hayatın getirdiği herhangi bir sıkıntı ile ya da sebep ne olursa olsun bir şekilde sigaraya karşı istek başladığını hissederseniz hemen başvurmanız istenir. Ya da diyelim ki bu 3 ay içinde psikolojinizi bozacak ve sizi zorlayacak şeyler yaşadınız, bize gelip, ruhsal sıkıntınızı azaltacak seanslar almanızı da önerilebilir...

ÖNEMLİ NOT:  Bu site rezonans terapileri ile ilgili farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır. Bu sitede bahsedilen uygulamalar, biorezonans ve rezonans terapileri ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) wellness akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, biofeedback, bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin bir "tedavi yöntemi olmadığı"nı ve "herhangi bir tedaviye alternatif olmadığı"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar" kapsamında algılanmalıdır.